KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16427288
nr 1642 7288
Ivar Bengtsen
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, Signerad, stilleben. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 54x66 cm
Ivar Bengtsen, svensk målare född 1947.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:56:37
10/9 20:35:54